INFORMACJA DLA RODZICÓW

  Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 12 w Rzeszowie uprzejmie informuje, że Rada Rodziców wybrała ofertę ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków uczniów szkoły podstawowej i wychowanków przedszkola na rok szkolny 2021/2022

Firmą wskazaną przez Radę Rodziców jest:

FIRMA aviva

Do Państwa dyspozycji jest 6 ofert do wyboru.
Wystarczy kliknąć na poniższy link i wybrać jedną z nich.

 https://twojedziecko.aviva.pl/start/?token=1D6786CA652D8C3FDEFDB95F95530760ADC2A8BA87DBC4B1ECC70567A00BD34A


Po wybraniu i wprowadzeniu danych swoich oraz dziecka otrzymacie Państwo link do płatności.

Osoby, które w ubiegłym roku szkolnym 2020/2021 przystąpiły do ubezpieczania w formie elektronicznej mogą zalogować się już na istniejące konto. Zawsze poprzez link jak powyżej.


Do tej grupy możecie Państwo zapisać dziecko uczęszczające do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 12 w Rzeszowie, jak również wszystkie pozostałe Państwa dzieci do 25 roku życia pod warunkiem, że się uczą się w szkołach. /Nie studenci/

Po wprowadzeniu danych i opłaceniu polisy, na każde dziecko otrzymacie Państwo indywidualny certyfikat potwierdzający ubezpieczenie oraz warunki ogólne.


Dla osób, które nie mają możliwości pobrania i uzupełniania wniosku w formie elektronicznej w sekretariacie są dostępne druki w formie papierowej. W tym przypadku Rodzic dokonuje wpłaty u skarbnika Rady Klasowej/ Oddziałowej Rodziców do dnia 30.09.2021 r. (czwartek )

Jednocześnie informujemy Rodziców, że w/w ubezpieczenie jest całkowicie dobrowolne!!!

Rodzice, którzy nie decydują się na ubezpieczenie dzieci w ramach grupowego ubezpieczenia proszeni są o dostarczenie wychowawcy do 01.10.2021 r. oświadczenia o ewentualnym ubezpieczeniu w innej firmie z numerem polisy.Poniżej dane agenta ubezpieczeniowego, który opiekuje się naszą placówką.

  Jolanta Łukaszewska
Dyrektor Placówki Partnerskiej

tel. kom.: +48 602 708 997
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
ID 341211