ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

Zakończył się kolejny rok szkolny, czas na upragnione i zasłużone wakacje bez porannego wstawania, dzwonków i zadań domowych. Dla naszych Ósmoklasistów to koniec pewnego etapu, opuścili mury naszej szkoły i wyruszyli w poszukiwaniu nowych dróg. Podczas uroczystego zakończenia Pani Dyrektor podziękowała uczniom za trud włożony w naukę, zwłaszcza w ostatnim roku, a także gratulowała sukcesów i życzyła powodzenia w nowych szkołach. Kochani Absolwenci wierzcie we własne siły, nie rezygnujcie z marzeń, bowiem każdy z Was ma ważną rolę do spełnienia. Rozwijajcie skrzydła młodości! Niech w Waszych sercach zawsze będzie miejsce na wspomnienie szkoły podstawowej. Wszystkim uczniom życzymy bezpiecznych wakacji, samych słonecznych dni, wielu przygód i wspaniałych podróży.